משרד עורכי דין ונוטריון

דיני עבודה

דיני עבודה

   

עו”ד מימון מונה בשנת 1992 ליועץ המשפטי היחיד של ההסתדרות במרחב נתניה ומאז החל להתמקצע בתחום דיני העבודה.

למרות האמור לעיל מייצג המשרד גם מעסיקים באופן שוטף בכל עניינם בתחום זה משלב קבלת העובד לעבודה, עריכת הסכמי העסקה תוך בחינת מעמדו של העובד, האם מתקיימים יחסי עובד ומעביד תוך שלילת האפשרות לגרימת נזק בעתיד למקרה שיקבע כי ישנם יחסי עובד ומעביד מתן ייעוץ בעריכת תלוש השכר בדיקה כי המעביד פועל על פי החוק ואינו צפוי לתביעות וקנסות, תוך מיקסום האפשרויות לצמצום בעלויות ההעסקה.

משרדינו עוסק בטיפול בתביעות הרגילות ביחסי עבודה לשכר, הפרשי שכר, שעות נוספות, שעות כוננות, שעות לילה, שעות שבת, שעות חג, דמי הבראה, זכויות פנסיוניות, ביטוח מנהלים, קרן השתלמות, מענק אי ניצול ימי מחלה, דמי חגים, דמי מחלה, דמי חופשה, פדיון חופשה, פיצויי פיטורים ועוד.

אך גם בהתמודדות בקבלת או התנגדות למתן היתר לפיטורי עבודת בהריון, בתביעות של נשים בהריון על הפרת חוק עבודת נשים, (פסק דין רנואר) שוויון הזדמנויות בעבודה, הגנה על חושפי שחיתות, צווי מניעה נגד פיטורי עובדים,( פסק דין עאיידה ראס) כנגד מכרזי העסקה, תביעות להכרה בקיומם של יחסי עובד ומעביד (פסק דין בוחבוט) הופעות בשימועים, ייצוג בעריכת הסכמי פרישה ועוד.

כן מייצג המשרד ונותן שירותים בכל תחומי הביטוח הלאומי, אי הכרה בתאונת עבודה, פגיעה בעבודה, דמי פגיעה, שיעור הנכות הנקצבת, לרבות הופעה במקרים שונים בפני הוועדות הרפואיות.

עו”ד מימון הינו בעל מומחיות יחודית בתחום גביית החובות לעובדים מהמל”ל במקרה של מעביד חסר יכולת כלכלית. (ראה מאמרים)

עו”ד מימון דוד הוציא לאור שני אוגדנים לסיוע לעורכי דין המבקשים לעסוק בתחום זה, אוגדן אחד המרכז בחובו כתבי בית דין שונים בתחום זה, המקל על עבודת עורך הדין ומאפשר לו להשלים את החסר והרלוונטי בכתבי הטענות בהתאמה למקרה המיוחד המטופל על ידו ואוגדן שני, שעניינו סדר הדין בבית הדין לעבודה.

עו”ד מימון נותן ייעוץ לרואי חשבון, ליועצי מס, למנהלי חשבונות ואף לעורכי דין רבים בתחום זה.